ZŁOTY TYDZIEŃ ZAWODNIKÓW KT ASTRA - MISTRZOSTWA POLSKI U 12 i U 14

Kuba Januchowski – Mistrzostwo Polski Młodzików w grze podwójnej

Janek Urbański - Mistrzostwo Polski Skrzatów w grze podwójnej, III miejsce w singlu

Vincent Fletcher - Mistrzostwo Polski Skrzatów w grze podwójnej, III miejsce w singlu

W minionym tygodniu 08 – 12.03.2020 odbyły się Mistrzostwa Polski w tenisie U – 12 (Bielsko – Biała) i U 14 w Sobocie k/Poznania . Nasz klub reprezentowali Kuba Januchowski – U 14, Janek Urbański, Vincent Fletcher i Antek Szary w kategorii U – 12.

Rewelacyjnie wypadli debliści naszego klubu – Kuba Januchowski w parze z Kacprem Knitterem (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) zdobyli Mistrzostwo Polski U -14.

Janek Urbański i Vincent Fletcher zdobyli tytuł Mistrza Polski U 12 w deblu, oprócz tego Janek i Vincent wywalczyli brązowe medale w grze pojedynczej. Antek Szary doszedł do 1/16 turnieju singlowego w kat. U -12

Gratulacje dla Mistrzów Polski, gratulacje dla trenerów, rodziców i opiekunów.

Chłopcy daliście nam wiele radości, jesteście dumą KT Astra.