Udany weekend naszych zawodników w turnieju Tenis 10 w Kozerkach I wygrany turniej Julka Januchowskiego

W miniony weekend w CKT w Kozerkach odbył się turniej tenisowy dla dzieci. W turnieju tym udział wzięli nasi młodzi tenisiści a wśród nich: Adam Piórkowski (kat. pomarańczowa), Tymek Piórkowski (kat. pomarańczowa) i Julek Januchowski ((kat. pomarańczowa i czerwona).


Bardzo dobrze zagrał Julek Januchowski, który wygrał wszystkie mecze zdobywając I miejsce w kat. czerwonej wygrywając w ten sposób swój pierwszy turniej w tej kategorii. Gratki

Natomiast w grupie pomarańczowej do lat 9-ciu zawodnicy naszego klubu Adam Piórkowski i Tymek Piórkowski również dobrze się zaprezentowali i zajęli 7 miejsce w tej kategorii. W grupie pomarańczowej brał udział również Julek Januchowski, który zajął 5 miejsce.
Brawo chłopcy i powodzenia w kolejnych rozgrywkach