Podsumowanie zimowego okresu startowego

W okresie ostatnich dwóch miesięcy zawodnicy naszego klubu brali udział w turniejach OTK skrzatów, WTK młodzików i skrzatów i Tenis 10.

Najlepszymi wynikami może pochwalić się Kuba Januchowski, który wygrał 3 turnieje deblowe OTK (skrzaty) w Puszczykowie, Poznaniu i Pszczynie i 2 razy był w finale turniejów singlowych w Bytomiu i Pszczynie.To w kategorii skrzatów, a w młodzikach w turnieju WTK był w finale single na kortach Warszawskiej Spójni, natomiast w ostatnim turnieju w Kozerkach wspólnie ze swoim kolegą klubowym Damianem Lewandowskim zajęli III miejsce w deblu.
Kolejny nasz zawodnik Antek Szary w turnieju WTK do lat 12-stu był w finale debla równiez na kortach warszawskiej Spójni.
W rozgrywkach Tenis 10 uczestniczyła czwórka naszych zawodników : Michał Szary, Julek Januchowski, Tymek i Adaś Piórkowscy.
W turnieju w Książenicach Michał Szary był drugi w kategorii niebieskiej , a Julek Januchowski zajął 3 miejsce w kategorii pomarańczowej.
Gratulujemy naszym młodym zawodnikom i zachęcamy inne dzieci do uczestnictwa w sportowej rywalizacji.