Świąteczny Turniej dla dzieci i młodzieży - podsumowanie roku 2018

Zakończyliśmy turniej dla dzieci i młodzieży, który wyłonił najlepszych młodych tenisistów w naszym klubie na rok 2018. Turniej został zorganizowany przez Fundację Klub Tenisowy Astra i Gminę Grodzisk Mazowiecki, a w turnieju wzięło udział ok 40 –cioro dzieci.

W kategorii pomarańczowej zwyciężył Borys Jaszczyszyn pokonując w finale Pawła Zemke 10/4.

W kategorii zielonej zwyciężył Mateusz Gałązka, który pokonał w grupie finałowej- Adasia Plewińskiego, Łukasza Werpachowskiego, Piotra Fronczaka.

W grze pojedynczej chłopców niepokonany okazał się Aleksander Karpiński, który w finale pokonał Alka Klonowskiego 6/3.

Gratulacje dla zwycięzców. Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów i zapału do rywalizacji.