Kuba Januchowski -Supermasters do 11 lat PZT
Julia Szary - 1 miejsce Książenice Junior Tennis Cup do 14 lat
Antek Szary - 3 miejsce Legia Tenis Cup do 10 lat
Michał Szary - 3 miejsce Legia Tenis Cup do 10 lat

W ostatnie dwa weekendy nasi młodzi zawodnicy rywalizowali w turniejach tenisowych.

Najbardziej jesteśmy dumni z naszego skrzata Kuby Januchowskiego, który w ostatni weekend rywalizował z 10 najlepszymi chłopcami do lat 11 w Toruniu. Kuba po zaciętych meczach zajął 7 miejsce. Jest to ogromny sukces. Kuba rywalizował z 10 najlepszymi chłopcami w swoim roczniku w Polsce. Trzeba dodać, iż samo zakwalifikowanie się do Turnieju uzależnione było od pozycji na ostatniej opublikowanej liście skrzatów i było już dużym osiągnięciem. Kuba gratulujemy i oby tak dalej.

W turnieju Tenis 10 Legia Tenis Cup, który odbył się 8-9 grudnia rywalizowali Michał Szary, Julek Januchowski i Antek Szary. W swoim pierwszym rozegranym turnieju Michał Szary zajął w kat. niebieskiej 3 miejsce. Również 3 miejsce, tyle że w starszej kategorii - zielonej zajął starszy brat Michała Antek. Tym razem bardzo trudną grupę wylosował Julek Januchowski, który po zaciętych bojach zajął 5 miejsce w kat. czerwonej.

Sukces odniosła również nasza młoda zawodniczka Julka Szary. Julka wygrała turniej Książenice Junior Tenis Cup w kat. młodziczek do lat 14.