Klub Tenisowy Astra Książenice został objęty Narodowym Programem Upowszechniania Tenisa Rakiety Lotosu – U 12 .

Miło nam poinformować, że Klub Tenisowy Astra Książenice został objęty Narodowym Programem Upowszechniania Tenisa Rakiety Lotosu – U 12.

Świetne wiadomości z Mistrzostw Mazowsza do lat 12-stu, które odbyły się na poczatku marca w Warszawie.

Janek Urbański i Vincent Fletcher zdobyli I miejsce w grze podwójnej w turnieju OTK Kozerkach (U12).

W sobotę 1 lutego bawiliśmy się na VI Balu Klubu Tenisowego ASTRA.

Nowy rok zaczął się bardzo dobrze dla KT Astra, a to z racji tego, że dołączyło do nas kilku nowych zawodników: Vincent Fletcher, Janek Urbański i Alexander Wandel i już od początku roku 2020 mogą oni pochwalić się bardzo dobrymi wynikami.

Drodzy członkowie naszego Klubu, w sobotę bawiliśmy się wspólnie na Andrzejkach Klubu Astra.

W minioną sobotę w naszym klubie zorganizowaliśmy kolejny już tenisowy wieczór dla naszych tenisistek - LADIES TENNIS NIGHT.

W ostatnim okresie tenisiści KT Astra osiągali szereg wartościowych wyników.

Pod koniec wakacji Kuba Januchowski grał w turnieju Tenis Europe U 12 w Krakowie i doszedł do 1/4 finału w walce o półfinał przegrał 9./11 w super tiebreacu z V-ce mistrzem Anglii M. Carier.

W miniony weekend po raz kolejny nasi zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się na turniejach rozgrywanych w Łęczycy .